Дата: 27.04.2023 15:58

Голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ щойно розпочала чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили питання організації заходів щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території сільської ради, взяття на квартирний облік дитину-сироту, схвалення місцевих програм Новоборисівської сільської ради. Також розглянули схвалення проєкту рішення Новоборисівської сільської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 698-VIII від 16.12.2022 «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік» та внесення його на розгляд сесії Новоборисівської сільської ради та надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби тощо.

Возможно, это изображение 12 человек, люди учатся и стол