Засідання сесії Новоборисівської сільської ради

Дата: 17.05.2023 10:59

16 травня 2023 року в Новоборисівській сільській раді відбулося засідання сесії за головуванням сільського голови Інни Олександрівни Татарли. На порядку денному було розглянуто наступні питання:

- Про затвердження офіційних символів села Новоборисівка.

- Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки населення «ТУРБОТА» по Новоборисівській сільській раді на 2022-2024 роки.

- Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 698-VIІІ від 16 грудня 2022 року «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

- Про внесення змін до штатного розпису по благоустрою населених пунктів Новоборисівської сільської ради, затвердженого рішенням № 482 - VIІI від 24.11.2021 року.

- Про затвердження Програми забезпечення дітей Новоборисівської сільської територіальної громади з інвалідністю медичними виробами та іншими засобами на 2023 рік.

- Про перейменування вулиць в населених пунктах Новоборисівської територіальної громади.

Обговорили також земельні питання тощо.