Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 08:53

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей ми зустрічаємо в умовах війни. На вулиці ХХІ століття і такі страшні слова як «діти війни» не мали стосуватися наших діточок. Але реальність жорстока, вона наповнила словосполучення «захист дітей» справжнім сенсом. Хоч як би ми не хотіли цього усвідомлювати, кожен неповнолітній громадянин України внаслідок військової агресії російської федерації проти України зазнав порушень своїх основних прав, закріплених у Конституції України та нормах міжнародного права, таких як: право на особисте життя та захист від посягання на нього, право на розвиток, здоров’я, турботу, право на відпочинок та на дозвілля, право на освіту і родину.

Діти – це найголовніше, що мають дорослі. Наш обов’язок зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас. Вони – майбутнє України.

Нехай кожна дитина живе у люблячій сім’ї і має щасливе та безтурботне дитинство!

З повагою, голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ