Дата: 01.06.2023 10:29

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Новоборисівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області; Україна, 67121, Одеська обл., Роздільнянський р-н, село Новоборисівка, вулиця Паркова, будинок 3; Код ЄДРПОУ - 04378304; категорія - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Придбання предметів довгострокового користування ( придбання предметів ритуальної належності , а саме стели для вшанування пам’яті по загиблих воїнам)ДК 021:2015:44910000-2- Будівельний камінь,
  3.  Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-01-002272-a
  4. Посилання на процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2023-06-01-002272-a  Закупівля на prozorro.gov.ua
  5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів.
  6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro".
  7. Очікувану вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі визначено за результатом моніторингу цін на ринку і складає 230 000,00 грн з ПДВ (отримано з комерційних пропозиції ).
  8. Очікувана вартість предмета закупівлі: 230 000,00 грн з ПДВ.
  9. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарах цього типу та визначений у кошторисі на 2023  рік. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.
  10. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів з особливостями.