Випускні бувають різні!

Дата: 01.06.2023 14:45

Випускні бувають різні! Сьогодні початкова школи прощалася зі своїми найстаршими учнями. Учні четвертих класів з наступного навчального року переходять до середньої школи, залишаючи позаду перші успіхи і невдачі, та розпочинають нову сторінку своєї шкільної історії. З напутніми словами до них звернулися перші вчительки Рорбах Т.Б. та Матковська Г.А., директор школи Таранюк В.І., завуч та колишній класний керівник 4-А класу Загоренко О.Г. та майбутні класні керівники Оржеховська С.В. і Міцул Т.Й. Побажаймо ж і ми нашим юним випускникам успіхів у навчанні та мирного неба над головою!

Фото без описуВозможно, это изображение 6 человек и текстВозможно, это изображение 6 человек