Відкриття меморіальної дошки

Дата: 05.06.2023 08:23

Фото без описуВозможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 5 человек и скрипка2 червня 2023 року голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ взяла участь у відкритті меморіальної дошки воїну, нашому земляку, колишньому учню школи Бурлаченку Василю Івановичу. Герой з перших днів повномасштабного вторгнення захищав нашу землю від ворога, але серце воїна не витримало чергових жахіть війни. Бойові побратими Василя ініціювали встановлення на стіні школи меморіальної дошки, щоб його односельці ніколи не забували, якою ціною здобувається чисте небо над нашими головами.  Велика дяка побратимам за добру пам'ять  про нашого  земляка. Вічна пам'ять всім воїнам, які поклали своє життя за Україну!