“Дія. Цифрова освіта”: освітні серіали для здобуття цифрових навичок

Дата: 22.06.2023 10:52

Кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – переглянувши освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Зокрема на платформі вже завантажено такі освітні серіали:

базові цифрові навички;

цифрова грамотність для вчителів;

серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»;

онлайн-сервіси для вчителів;

оплата комуналки онлайн та інші.

«Дія. Цифрова освіта» доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

Як зазначає Міністерство цифрової трансформації України, щомісяця тут з’являтиметься новий освітній серіал.

Нагадаємо, що на порталі державних послуг «Дія» можна отримати більше 30 публічних послуг онлайн.

Довідково. Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» розроблено Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Фондом Східна Європа в рамках реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP».