Безоплатна правова допомога

Дата: 28.06.2023 09:27

Безоплатна правова допомога без бар’єрів – людям з низьким доходом

Люди з низьким доходом* мають право на усі послуги системи безоплатної правової допомоги для вирішення будь-яких життєвих питань.

Часом бар’єром для відстоювання власних прав у суді може стати нестача коштів для залучення юриста чи адвоката.

Тож ці люди можуть отримати безоплатно послуги з представництва інтересів у судах, інших установах та перед іншими особами тощо.

Ми надаємо правову допомогу для вирішення різних життєвих питань, наприклад:

• Оскарження дій чи бездіяльності органів влади

• Оформлення чи перерахунку пенсії, інших соціальних виплат, пільг

• Виправлення помилок у нарахуваннях за комунальні послуги

• Визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням

• Розлучення, аліментів, спадщини та багатьох інших

Можливість відстоювати свої права у суді може покращити якість життя людей з низьким доходом та забезпечити їхнє право на доступ до правосуддя.

*Середньомісячний дохід вважається низьким, якщо не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму (у червні 2023 року для працездатних людей — 5368 грн, для непрацездатних — 4186 грн).