Продовжуємо ремонтні роботи автомобільної дороги загального коритсування

Дата: 11.07.2023 11:28

Голова Новоборисівської сільської ради Інна ТАТАРЛИ  нещодавно оглянула хід виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-15. В минулому році при співпраці Новоборисівської сільської ради та Служби автомобільних доріг Одеської області спільними зусиллями було відремонтовано ділянку дороги Т-16-15 від села Вакарське до села Новоборисівка включно. В цьому році вже за участі ще й Цебриківської територіальної селищної громади ремонтні роботи продовжено. З місцевого бюджету Новоборисівської сільської ради виділено 300 тисяч гривень та 700 тисяч гривень відповідно з бюджету Цебриківьської селищної ради. В результаті планується здійснення дрібного поточного ремонту дороги Т-16-15  на ділянці від села Новоборисівка до автошляху М 05 (Київ-Одеса).