Допомога Херсонщині в рамках проєкту «Пліч-о-пліч»

Дата: 21.07.2023 19:53

В рамках проєкту «Пліч-о-пліч» на відбудову населених пунктів Херсонщини, патронат над якими взяла Одеська ОВА, виділено та перераховано 5 мільйонів гривень: 1,5 млн. грн на Великоолександрівську селищну раду та 3,5 млн. грн на Чорнобаївську сільську раду. Також додатково виділено ще 15 мільйонів гривень: 12 млн. грн на Чорнобаївську ТГ, 3 млн. грн на Великоолександрівську ТГ.

Заплановано виділення з обласного бюджету ще 23 млн. грн на об’єкти соціальної сфери, а саме на капітальний ремонти ліцею та садочку в селі Киселівка, Чорнобаївської ТГ.

Перші відновлювальні роботи на Херсонщині заплановано розпочати на наступному тижні.

Нагадаємо, проект фінансуватиметься з місцевих, обласного та державного бюджетів, а також за кошти благодійників.

Разом до перемоги! В єдності наша сила!