30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 28.07.2023 15:01

Рівно десять років тому Генеральною Асамблеєю ООН обрано 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Цьогоріч ми знову долучаємось до всесвітньої кампанії з висвітлення теми торгівлі людьми аби закликати кожного бути небайдужими та разом з нами попередити торгівлю людьми шляхом надання допомоги постраждалим або подбати про власну безпеку завчасно при пошуках роботи чи під час подорожей.

28 липня у приміщенні Новоборисівської сільської ради з працівниками соціальної сфери  проведена виховна година на тему “Торгівля людьми - це може трапитись з кожним”.

КУ “ЦНСП Новоборисівської сільської ради” розроблений та затверджений план інформаційно-просвітницьких заходів протягом двох тижнів (з 24.07.23 по  07.08.2023).