Конгрес місцевих та регіональних влад

Дата: 31.07.2023 08:38

30 липня 2023 р. під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

Голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли спільно з начальником  Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм  Приходьком,  представниками районної ради і органів місцевого самоврядування взяли участь у засіданні в онлайн – режимі за допомогою засобів відеоконференцзв’язку.

На порядку денному розглядались наступні питання:

✅ ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ РОБОТИ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2023/2024 РОКИ;

✅ ПРО СТАН ВИКОНАННЯ «ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ» ЗІ ВСТУПУ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ;

✅ ПРО СТАН ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ У I ПІВРІЧЧІ 2023 РОКУ ТА ПРІОРИТЕТИ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ.

Возможно, это изображение 9 человек, люди учатся и текст «S LACOSTE»