Селекторна нарада Одеської обласної військової адміністрації

Дата: 09.08.2023 22:51

8 серпня 2023 року голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли, начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з заступниками, головами громад району та представниками районної ради взяли участь в селекторній нараді, яка проходила під головуванням начальника Одеської ОВА Олега Кіпера.

З питання реформи шкільного харчування та пріоритетні напрямки її реалізації у закладах загальної середньої освіти області в умовах воєнного стану виступив директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

Також присутніми були розглянуті питання про ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації та про проведення профілактичних щеплень, планову вакцинацію проти кору, дифтерії та поліомієліту та відновлення умов надання медичних послуг з імунізації населення.

Возможно, это изображение 5 человек, люди учатся и текст