Позачергове засідання сесії

Дата: 15.08.2023 08:52

Фото без описуФото без опису

Під головуванням сільського голови Інни Олександрівни Татарли, 11 серпня 2023 року відбулося позачергове засідання сесії на якому було розглянуто наступні питання:

1. Про присвоєння старостам чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

3. Про затвердження оновленого складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоборисівської сільської ради.

4. Про звільнення заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Слюсенко Світлани Сергіївни (за згодою сторін).

Інна Олександрівна, від свого імені, депутатського корпусу, виконавчого комітету та працівників апарату Новоборисівської сільської ради подякувала Світлані Сергіївні, за пророблену роботу, ентузіазм, старання, прагнення до успіху і повну самовіддачу та побажала щоб нове місце та нова посада відкриють світ величезних перспектив та можливостей, а новий колектив прийме з любов’ю! Успіхів та великої удачі!

З даних питань були прийняті відповідні рішення.