Створюємо безпечні умови для учасників освітнього процесу

Дата: 22.08.2023 17:11

Минулого тижня відбувся робочий виїзд в Новоборисівську сільську територіальну  громаду начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька з метою моніторингу готовності укриттів та створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу.

В ході візиту  разом з головою громади Інною Татарли здійснено огляд модульних сховищ та укриттів  закладів загальної середньої освіти. Всі укриття забезпечені обладнанням та інвентарем відповідно до норм, установлених для захисних споруд.

«У будь-якому випадку головною передумовою початку навчального року є створення безпечних умов під час організації освітнього процесу та відновлення очного навчання» - зазначив очільник району.