Робоча нарада

Дата: 22.08.2023 17:41

Голова Новоборисівської сільської ради  Інна ТАТАРЛИ сьогодні провела робочу нараду з керівництвом комунального підприємства «Мрія-В-Кут», заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олегом Юр’євим та начальником бухгалтерського відділу та звітності Тетяною Єроменко. Обговорювали проблемні питання щодо забезпечення населення Новоборисівської громади питною водою гарантованої якості та в достатній кількості. Інна Олександрівна наголосила на необхідності здійснення лабораторного контролю питної води, щоб уникнути загрози ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації.  Також було вирішено найближчим часом здійснювати облік контролю постачання й використання води абонентами, щоб порівняти різницю у постачанні та сплаті за використану воду, позаяк на сьогодні постачання перевищує споживання майже в два рази.

Крім того, поступово  розпочати роботи щодо винесення приладів обліку на межу балансової належності.