З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:17

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас із Днем незалежності України!

У 2023 році Україна відзначає 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці. Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи.

Від усієї душі зичу Вам миру, міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли

День Незалежності України 2023 - привітання та картинки — УНІАН