Вшановуємо пам'ять загиблих захисників України

Дата: 29.08.2023 15:41

Сьогодні в Новоборисівській громаді вшановували пам'ять загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли спільно з працівниками аппарату здійснили покладання квітів до місць поховань захисників України.

Також до Комплексної програми соціальної підтримки населення «Турбота» було внесено зміни та придбано подарункові набори у вигляді канцелярського приладдя сім'ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, в яких є неповнолітні діти, які мешкають на території громади та виплачено матеріальну допомогу в розмірі однієї тисячі гривень іншим сім'ям загиблих (померлих) Захисників України.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 2 человекаВозможно, это изображение 2 человека и светлые волосыВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся, люди улыбаются и больница