Довгоочікувана подія для шкільної громади!

Дата: 01.09.2023 11:50

Сьогодні голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли вітала школярів, вчителів та батьків громади з новим навчальним роком! З душевною теплотою побажала нескінченної жаги до знань всім, хто навчається і мудрості та натхнення всім, хто навчає!

Дуже довгоочікуваною подією для учнів та освітян стало отримання Опорним закладом загальної середньої освіти села Новоборисівка новенького автобуса вітчизняного виробництва марки «Еталон», придбаного на умовах співфінансування з місцевого та державного бюджетів. Тепер автобус не лише підвозитиме учнів до місця навчання, а й використовуватиметься для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах громади. Тож такий подарунок забезпечить дітям активне шкільне життя.