Оголошення про введення в дію нової нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах Новоборисівської сільської територіальної громади Одеської області

Дата: 04.09.2023 12:10

01.09.2023 року до Державного земельного кадастру була внесена нормативна грошова оцінка земельних ділянок в межах Новоборисівської сільської територіальної громади Одеської області, яка вводиться в дію з 01.01.2024 року відповідно до рішення двадцять сьомої сесії Новоборисівської сільської ради від 04.04.2023 року № 793-VІІІ.

З 01.01.2024 року:

власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності Новоборисівської сільської територіальної громади, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель» необхідно замовити через Центри надання адміністративних послуг або електронні сервіси Держгеокадастру України витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.