У булгурі, виробленому в Одесі, виявили небезпечну для здоров’я речовину

Дата: 04.09.2023 12:37

До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області 29 серпня надійшло повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (𝗥𝗔𝗦𝗙𝗙) щодо виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос в булгурі, виробленому в Одесі.

Булгур експортувався з України до Польщі. Виробником продукту є ТОВ «Круп’яний двір», зареєстроване в Одесі.

Довідково: хлорпірифос застосовують в якості інсектициду широкого спектра дії. Серед основних симптомів отруєння хлорпірифосом – біль у животі та втрата гостроти зору.

"Звертаємося до операторів ринку! В разі виявлення вказаного товару в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області», ─ йдеться у повідомленні.