Дата: 08.09.2023 16:02

Сьогодні в Новоборисівській сільській раді під керівництвом сільського голови Інни Татарли відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили такі питання:

- Про влаштування дітей в сім’ю патронатного виховання.

- Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

- Про надання соціальних послуг: інформування, консультування, соціальної профілактики.

- Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам.

- Про схвалення місцевих Програм Новоборисівської сільської ради.

- Про схвалення проєкту рішення Новоборисівської сільської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 698-VIII від 16.12.2022 «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік» та внесення його на розгляд сесії Новоборисівської сільської ради.

- Про затвердження економічно–обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання КП «Мрія – В-Кут» Новоборисівської сільської ради.

- Про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби.