ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 14.09.2023 10:00

На виконання пункту 2 розділу ІІ   Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого  наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства  України від 05 червня 2018 року №130,  комунальне підприємство «Мрія – В - Кут»  Новоборисівської сільської ради доводить до відома споживачів про намір здійснити   зміну (коригування) тарифів на послуги централізованого водопостачання

На підприємстві « Мрія – В - Кут»  Новоборисівської сільської ради на даний час діють тарифи:

Споживачі

послуг

Послуги

Одиниця вимірювання

Тариф

(грн./м. куб.)

Населення

20,0

Населення (без лічильника (на період заміни або ремонту терміном на 1 місяць)

60 грн. з 1 особи

Бюджетні установи, юридичні особи усіх форм власності та ФОП

40,0

Діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання   затверджені рішенням виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради   від 31.01.2022 року № 2 і  застосовуються з 01.02.2022 року.

Згідно порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011р. №869 (в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 р.  № 291) ліцензіат зобов’язаний щороку подавати заяву щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, з метою відшкодування всіх економічно обгрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Планові тарифи на централізоване водопостачання:

Споживачі

послуг

Послуги

Одиниця вимірювання

Тариф

(грн./м. куб.)

Населення

30,0

Населення (без лічильника (на період заміни або ремонту терміном на 1 місяць)

100 грн. з 1 особи

Бюджетні установи, юридичні особи усіх форм власності та ФОП

60,0

Основними чинниками, що вплинули на ріст собівартості централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення є:

- зростання ціни на електроенергію та вартості інших матеріальних ресурсів  та послуг сторонніх організацій;

- зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб та рівня мінімальної заробітної плати відповідно до Закону Про державний бюджет України на 2022 рік»;

- зростання цін на матеріали для поточного ремонту, на придбання запчастин, ПММ тощо;

- витрати на утримання основних засобів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення (до 27.09.2023 р.) за адресою: 67121, Україна, Одеська область, с. Новоборисівка, вул. Паркова, 3, Новоборисівська сільська рада, або на адресу електронної поштової скриньки Новоборисівської сільської ради: novoborisivka2016@ukr.net.

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір ТОВ «Водоторгприлад» здійснити встановлення тарифів  на послуги з централізованого водопостачання на 2023 рік шляхом коригування  - Охтирка портал міста