Вітаємо з Днем вчителя!

Дата: 01.10.2023 18:05

У п'ятницю, 29 вересня за запрошенням директора Першотравневого ЗЗСО ,Ковби Тамари Миколаївни, освітяни Новоборисівської громади зібралися в гостинній святково прибраній залі закладу. З щирими словами вітань та теплих побажань до вчителів звернулися голова Новоборисівської сільської ради Татарли Інна Олександрівна , консультант Великомихайлівського ЦПРПП Сахно Галина Іванівна, начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Новоборисівської сільської ради Муравська Катерина Сергіївна, керуюча справами Новоборисівської сільської ради Шепелюк Тетяна Юріївна. Кращих вчителів було нагороджено грамотами управління освіти та науки ОДА ,РРДА, відділу освіти.Гарний святковий настрій та дружню атмосферу дарували всім присутнім талановиті вихованці та педагоги Першотравневої школи, народний колектив "Горлиця", бухгалтер відділу освіти Загороднюк Лариса Вікторівна. Дякуємо організаторам та спонсорам свята.Це була незабутня зустріч.Низький уклін,Учителі, за Вашу працю вчительську святу!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 2 человека и люди улыбаютсяВозможно, это изображение 3 человека и цветокВозможно, это изображение 5 человек и люди улыбаются