Пам'яті Анатолія Цапяка

Дата: 02.10.2023 16:14

Сьогодні мали честь бути присутніми на урочистій лінійці, присвяченій пам’яті Анатолія  Цапяка, випускника закладу загальної середньої освіти села Мигаї, воїна Збройних Сил України, який героїчно загинув в березні 2023 року, захищаючи нашу рідну землю від російської навали. Голова Новоборисівської сільської ради Інна Татарли висловила слова вдячності всім захисникам за відданість та служіння українському народу. А майор другого відділу Роздільнянського РТЦК та СП  Юрій Дембіцький наголосив, що  від­по­від­но до Ука­зу Пре­зи­ден­та Ук­ра­їни за осо­бис­ту муж­ність і са­мо­від­да­ні дії, ви­яв­ле­ні у за­хис­ті дер­жавно­го су­ве­ре­ні­те­ту та те­ри­то­рі­аль­ної ці­ліс­ності Ук­ра­їни, вір­ність вій­сько­вій при­ся­зі, Анатолія Анатолійовича Цапяка нагороджено  орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Хай бу­де світ­лою памʼять усіх на­ших во­їнів! Низь­ко вкло­ня­ємо­ся пе­ред бать­ка­ми та рід­ни­ми на­ших за­хис­ни­ків. Пам’ята­ємо кож­но­го на­шо­го Во­їна! Віч­на ша­на і сла­ва!