«Пліч-о-пліч» продовжуємо відновлювати деокуповані території Херсонщини

Дата: 06.10.2023 14:15

«Пліч-о-пліч» продовжуємо відновлювати деокуповані території Херсонщини

✅️Одеською ОВА перераховано за рахунок субвенції до Херсонської ОВА 20 млн. грн., а саме: 4,5 млн. грн. на Великоолександрівську селищну раду: 15,5 млн. грн. на Чорнобаївську сільську раду.

🔹 ️Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі та вікон на 10 житлових будинках. Ще 7 будинків на стадії відновлення.

🔹 ️В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади, завершено заміну покрівлі та вікон по 4 житлових будинках ще 10 будинків знаходяться на етапі відновлення.

🔹 ️В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громадизавнршено відновлювальні роботи по 6 житлових будинках. Укладено договори на відновлення ще 6 будинків.

Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!