ОБІЙМИ МЕНЕ!

Дата: 11.10.2023 21:00

10 жовтня щорічно відзначається Всесвітній день психічного здоров'я. Цей день призначений зосередити увагу людей на важливості турботи про своє ментальне здоров'я, адже без здоров'я психічного немає і здоров'я фізичного.

Другий рік підряд через війну багато людей переживає незвичні для них психічні стани. Попри всі труднощі, важливо дбати про себе, свій психічний стан, аби мати сили боротися далі. Соціально-психологічна служба школи простими, але дієвими кроками показала, що можна разом, об'єднуючись пройти крізь труднощі та зберегти психічне здоров‘я. В школі був розміщений інформаційний стенд, проведений флешмоб «Весела перерва обіймів», працювала шкільна пошта «Лист до вчителя», з учнями 1-4-х класів проведена арт-терапія «Антистресова розмальовка», класними керівниками проведені виховні заняття. Учні та вчителі отримали заряд позитиву та енергії на весь день.

Піклуйтеся про своє здоров'я

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 1 человек, учится и текст