Дата: 23.10.2023 15:02

Фото без описуОсобливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану

Відповідно до 📑 наказу голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 16 жовтня  2023 року № 30 «Про встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану» встановлено особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, затоках, у внутрішніх морських водах в межах пляжних зон та на територіях пляжних зон, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області.

На цих територіях перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів забороняється.

Власникам та користувачам приміщень, земельних ділянок, розташованих у межах територій, визначених наказом, доручено забезпечити:

🔹 дотримання заборон щодо перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів;

🔹 організацію господарської діяльності, з урахування вимог заборон;

🔹 негайне повідомлення органів ДСНС України та/або Національної поліції у разі виявлення підозрілих предметів (мін, снарядів, інших засобів вогневого ураження).

642bdba7750b9__zahlushky-750-450-piks.-2023-03-17T183400.839-750x400.png