Форум «Відновлення та розвиток людського капіталу одеської області: ОСВІТА»

Дата: 09.11.2023 09:11

На виконання доручення начальника Роздільнянська районна державна адміністрація Сергія Приходька секретар Новоборисівської сільської ради Дора Цимбалар  взяла участь у форумі «Відновлення та розвиток людського капіталу одеської області: ОСВІТА».

Спільно з головами територіальних громад та керівниками відділів освіти Роздільнянського району, долучились до обговорення Стратегії розвитку освіти Одеської області.

Підставами для розроблення Стратегії є необхідність поглибленого розвитку освіти в регіоні з урахуванням здобутих за попередні періоди досягнень, а також подолання наслідків повномасштабного збройного вторгнення рф на територію України.

Возможно, это изображение 6 человек и текст