Засідання сесії Новоборисівської сільської ради

Дата: 10.11.2023 15:22

10 листопада 2023 року в Новоборисівській сільській раді відбулася чергова тридцять шоста сесія ради VIII скликання за головуванням секретаря ради Дори Цимбалар. Участь в роботі взяли 13 депутатів, начальники відділів та структурних підрозділів сільської ради та старости.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття побудованого об’єкту: «Амбулаторія Велико-Михайлівського центру загальної практики сімейної медицини по вул. Димитрова, 18а в с. Першотравневе Велико-Михайлівського району Одеської області - будівництво» у комунальну власність Новоборисівської сільської територіальної громади.

Доповідач – секретар ради Цимбалар Д.К.

2. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату Новоборисівської сільської ради, затвердженої рішення № 482 –VIIІ від 24 листопада 2021 року.

Доповідач – секретар ради Цимбалар Д.К.

3. Про внесення змін до структури КП «Мрія – В - Кут» Новоборисівської сільської ради, затвердженої рішенням № 271- VII від 13 липня 2020 року (зі змінами 24.11.2021 року).

Доповідач – секретар ради Цимбалар Д.К.

4. Про затвердження моніторингового звіту про виконання Плану заходів Стратегії Новоборисівської територіальної громади на 2022-2024 роки за період 2023 року.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Шепелюк Т.Ю.

5. Про звіт поліцейського офіцера громади Новоборисівської територіальної громади за 10 місяців 2023 року.

Доповідач - ПОГ СП Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області капітан поліції Янов Д.А.

6. Про затвердження Положення про Відділ земельних відносин, містобудування та архітектури Новоборисівської сільської ради.

Доповідач – головний спеціаліст сектору з земельних питань Крижан Н.А.

7. Земельні питання.

Доповідач – головний спеціаліст сектору з земельних питань Крижан Н.А.