Привітали з Днем народження поважну мешканку громади

Дата: 13.11.2023 10:16

Свій 92-й День народження відзначила жителька села Новоборисівка Голованова Ганна Іллініча. Від щирого серця привітали іменинницю фахівці Новоборисівської сільської ради.

«Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. Надіємося, що вже свій наступний День народження Ви відзначатимете у мирній Україні», – звернулася до пані Ганни керуюча справами Тетяна Шепелюк.

Незважаючи на свій поважний вік, жінка дуже активна, усміхнена, привітна і хазяйновита, вражає щирістю,  добротою та життєрадісністю. Ганна Іллінічна все своє життя віддала праці вчителем в школі. Вірно трудилася, виховувала дітей та була берегинею родинного вогнища.