Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.11.2023 08:48

15 листопада 2023 року в Новоборисівській сільській раді провели чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив заступник сільського голови з питань діяльності виконавчихх органів Олег Юр’єв.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто такі питання:

-  про виконання батьківських обов’язків;

- про продовження терміну перебування дітей в сім’ї патронатного вихователя;

- про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав;

про надання дозволу на вчинення правочинів.

У ході засідання заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку і вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень. Підсумувавши обговорення з кожного питання, членами комісії прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.