Місто добра

Дата: 21.11.2023 16:03

Це початок нової важливої історії для тих, хто так давно чекав.

Тому так трепетно з вами поділитись, що з 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі безкоштовні.

Ми допомагатимемо дітям з інвалідністю, яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників). Це діти:

— які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду;

— які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування.

За необхідності Місто Добра забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Можемо прийняти в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Також Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Є можливість перебування дітей без батьків, щоб надати можливість їм вирішити власні нагальні проблеми чи час для оздоровлення.

Також паралельно з реабілітацією дитини чи перебування в хоспісі, одиноким мамам можуть надаватися послуги професійного навчання, допомога з працевлаштуванням чи відкриттям власної справи.

Наше завдання — зберегти дитину в сім’ї, давши мамі час на відновлення, відпочинок, самореалізацію, надання психологічної допомоги.

Для уточнення інформації або для додаткових питань можете писати на нашу електронну адресу cityofgoodnessua@gmail.com або телефонувати за номером

Поширюйте цю інформацію серед тих, кому вона може допомогти!

Ми створюємо можливості, і тепер настав час, щоб про це дізнались ті, кому це врятує життя!

Возможно, это изображение 1 человек и ребенок