Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 30.11.2023 13:45

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Ласкаво просимо до участі у нашому вебінарі «Ментальний фронт: як дбати про своє психічне здоров’я».

Стрес, тривожність та інші фактори сильно впливають як на психічний, так і на фізичний стани людини, тому їй стає важко працювати і виникає потреба у вихідному. Сприяння поліпшенню ментального здоров’я серед працівників зменшить кількість випадків, коли у ваших колег з’являється потреба брати більше вихідних через погане самопочуття та апатію.

Дата: 30 листопада
 Час: 11:00

Спікери заходу:
 Олена Гордина – начальник відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці;
 Марина Грачовалікар гігієни праці Південного межрегіонального управління Державної служби з питань праці.

На вебінарі ви дізнаєтесь:
 Що таке здорова психіка;
 Чому важливо дбати про психічне здоров'я;
 Як покращити і зміцнити своє психічне здоров'я,
 Як боротись з і страхом та стресом.

• Наш захід стане корисним для роботодавців та найманих працівників які піклуються про ментальне здоров’я.

Посилання: https://www.facebook.com/events/865381768466899/?ref=newsfeed