Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 30.11.2023 13:46

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Робо-бджола інформує про безпеку на роботі в зимовий період

Із настанням зимового періоду стає особливо важливим питанням безпеки праці на відкритому повітрі та в неопалюваних приміщеннях. Законодавство та нормативи встановлюють конкретні вимоги, які повинні бути враховані роботодавцями для забезпечення безпеки працівників холодну пору року.

Загальна відповідальність за безпеку на роботі у зимовий період покладається на роботодавців, проте працівники також повинні дбати про свою особисту безпеку, дотримуючись відповідних правил та рекомендацій. Заходи з безпеки в зимовий період не тільки зменшують ризик нещасних випадків, а й забезпечують комфорт та ефективність працівників.

Деталі за посиланням: http://surl.li/nnaso