Дата: 30.11.2023 14:50

В Новоборисівській сільській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили такі питання:

- Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу електро- та мотопристроїв.

- Про внесення змін до комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів Новоборисівської сільської ради, встановлення пам’ятних знаків.

- Про продовження терміну перебування в сім’ї патронатного вихователя.

- Про надання дозволу на вчинення правочинів.

- Про затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.

- Про влаштування до сім’ї патронатного вихователя дітей.

- Про встановлення пристроїв примусового зменшення швидкості «лежачий поліцейський» та дорожніх знаків «1.11. Пагорб» по вулиці Шевченка в селі Першотравневе.

- Про визначення переможця конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів території населених пунктів Новоборисівської сільської ради.

- Про схвалення місцевих Програм Новоборисівської сільської ради.

- Про схвалення проєкту рішення Новоборисівської сільської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення Новоборисівської сільської ради № 698-VIII від 16.12.2022 «Про бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2023 рік» та внесення його на розгляд сесії Новоборисівської сільської ради.

- Про надання соціальної послуги - соціальний супровід сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

- Про зняття із соціального супроводу та обліку сімей/осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

- Про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби тощо.