З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 08:19

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія на мирне майбутнє, цвіт нації і опора! Люди, яким ми завдячуємо життям і можливістю щодня прокидатися на рідній землі. Незламні герої, наша могутність та сила, сталеві титани. Збройні Сили України – найкращі та найхоробріші воїни! Вони тримають на своїх плечах мирне небо над Україною! Увесь світ бачить міць та непохитність захисників та захисниць ЗСУ сьогодні. Вони несуть світло та спокій, надихають мільйони українців боротися, вони є прикладом справжніх Людей, які готові віддати все заради своєї країни та майбутнього своєї нації!

Низько вклоняємось та безмежно дякуємо воїнам, на чиїх плечах тримається вся Україна, чия мужність і відвага вразила світ, чия незламність і любов до Батьківщини вселила віру у світле майбутнє!

Ми пишаємось вами та молимось за тих, хто віддав у цій нерівній боротьбі своє життя.

З великою повагою та любов'ю, виконавчий апарат Новоборисівської сільської ради!