З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:54

Щиро вітаємо всіх працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Наше з Вами головне завдання - працювати на благо територіальної громади та відстоювати її інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Дякуємо кожному з Вас за те, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо як єдиний злагоджений механізм. Дякуємо за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви продовжили працювати на благо громади.

Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань та великої віри в нашу Перемогу!

Сильна країна - це в першу чергу сильна громада. Зі святом!

Виконавчий апарат Новоборисівської сільської ради