Обговорюємо майбутній бюджет громади
Дата: 14.12.2023 11:37
Кількість переглядів: 64
Сьогодні в Новоборисівській сільській раді під головуванням секретаря ради Дори Цимбалар пройшла апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, начальником фінансового відділу Вікторією Порошенко, головним бухгалтером відділу бухгалтерського обліку та звітності Тетяною Єроменко. Оговорили майбутній місцевий бюджет Новоборисівської сільської територіальної громади на 2024 рік. Всі пропозиції та зауваження будуть обов’язково враховані при плануванні документу.