Конгрес місцевих та регіональних влад

Дата: 17.12.2023 18:10

Секретар Новоборисівської сільської ради Дора Цимбалар взяла участь  у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося у місті Львові у режимі відеоконференції за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО. Порядок денний засідання Конгресу містив, зокрема такі питання:

- звіт за результатами виконання рішень Конгресу, засідань Президії Конгресу та засідань членів Конгресу від областей, що відбулися у 2023 році;

- обговорення найактуальніших питань, визначених членами Конгресу від регіонів;

- програми прикордонного співробітництва Interreg Next на період 2021- 2027 років: основні цілі та пріоритети, можливості для регіонів, посилення регіонального розвитку та прикордонного співробітництва в контексті інтеграції до ЄС;

- стан реалізації та перспективи державних програм підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок російської агресії.

Возможно, это изображение 17 человек, люди учатся и текст