Одещина: які заходи з енергетичної безпеки діють в регіоні?

Дата: 18.12.2023 12:43

Одещина: які заходи з енергетичної безпеки діють в регіоні?

На підставі указу Президента України від 06 литсопада 2023 року № 734/2023 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", відповідно до статей 1, 4, пункту 3 частини першої статті Закону України "Про правовий режим воєнного стану", передбачено:

Зокрема, наказом передбачено:

1. Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності та галузевої залежності, розташованим на території Одеської області до скасування/припинення воєнного стану, або до видачі окремого наказу, в залежності від того яка з цих подій настане раніше:

- обмежити використання конструкції зовнішньої реклами, для експлуатації яких використовується електрична енергія, як в межах так і поза межами населених пунктів, вітрин та вивісок об’єктів обслуговування, інших об'єктів благоустрою, окрім освітлення вулично- дорожньої мережі, житлових кварталів, та об’єктів охорони здоров'я та освіти;

1. Побутовим споживачам електричної енергії Одеської області:

- обмежити використання електронних приладів з великою енергоміємністю;

- забезпечити максимально економне використання електричної енергії;

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.

1. Органам місцевого самоврядування Одеської області в межах повноважень організувати та забезпечити в режимі максимальної економії енергетичної енергії освітлення вулично- дорожньої мережі, житлових кварталів, об’єктів охорони здоров'я та освіти з використанням енергоефективного та енергозберігаючого обладнання.