Завершено капітальний ремонт ще одного укриття для закладу загальної середньої освіти!

Дата: 21.12.2023 10:57

Секретар Новоборисівської сільської ради спільно із начальником відділу культури, спорту та туризму Катериною Муравською, фахівцями Роздільнянського РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області оглянули ще одне укриття для закладу загальної середньої освіти села Першотравневого, де нещодавно завершено капітальний ремонт.

Роботи проводились у підвальному приміщенні   молодшої школи.  Тут  облаштувано  санвузол, оновлено розетки та освітлення. Окрім цього, відремонтовано  підлогу, стелю, стіни  та осучаснено вентиляцію. В цьому найпростішому укритті облаштують кілька кімнат для занять. Нарешті всі учні старостинського округу  матимуть можливість вчитися очно.