Державна служба України з питань праці

Дата: 28.12.2023 10:49

Державна служба України з питань праці

Доступно всем  · Все в сети Facebook и вне ее

Воєнний стан вплинув на всі сфери життя українців, у тому числі на організацію трудових відносин. Особливості, такі як випробування працівників і строкові трудові договори, стають актуальними для забезпечення ефективного функціонування підприємств у складних обставинах. Водночас трудове законодавство в умовах воєнного стану покликане забезпечити баланс між потребами держави та роботодавців та інтересами працівників.

Детальніше про зміни в трудовому законодавстві в умовах воєнного стану будемо говорити на нашій онлайн-зустрічі  "Актуальні питання організації трудових відносин та оплати праці в умовах дії воєнного стану", який відбудеться 27 грудня об 11:00.

Спікер заходу:
 Наталя НЕКРАСОВА - головний державний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Держпраці

На заході ми обговорюватимемо питання

Трудовий договір: укладення, розірвання з ініціативи роботодавця чи працівника
  Особливості оплати праці
  Надання щорічних відпусток
  Незаконне звільнення

Чекаємо Вас! До зустрічі!

Посилання:  https://www.facebook.com/events/244686295322193?ref=newsfeed