ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Дата: 08.01.2024 08:28

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

На Одеську область насувається негода. За інформацією Українського Гідрометцентру впродовж дня і ночі 8 січня очікується погіршення погодних умов по всій території області. Циклон буде йти з півночі області починаючи з ночі понеділка, 8 січня, та протягом дня понеділка ,8 січня, покриє всю область.

Відбудеться різкий перепад температури:

на півночі області від +2°С до -8°С;

на півдні області від +4°С до -5°С;

Опади у вигляді дощу та крижаного дощу, а потім й снігу, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий), пориви вітру від 14 до 26 м/с.

Звертаємось до усіх мешканців району без необхідності не виходити з дому.

Просимо учасників дорожнього руху, враховувати погодні умови та бути особливо уважними за кермом. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху.