Комісія з  питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 1

Дата: 08.01.2024 11:15

Роздільнянський район Одеська область

Комісія з  питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ПРОТОКОЛ №  1

Чергового засідання комісії з  питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 08 січня 2024 року

с. Новоборисівка

Головував: секретар Новоборисівської сільської ради  Цимбалар Д.К.

Присутні: члени комісії та присутні (за окремим списком).

Слухали: І. Про погіршання погодних умов у вигляді дощу, снігу, хуртовин, ожеледиці,  налипання мокрого снігу, сильного вітру.

На Одеську область насувається негода. За інформацією Українського Гідрометцентру впродовж дня і ночі 8 січня очікується погіршення погодних умов по всій території області. Циклон буде йти з півночі області починаючи з ночі понеділка, 8 січня, та протягом дня понеділка ,8 січня, покриє всю область.                                                                                                                        Опади у вигляді дощу та крижаного дощу, а потім й снігу, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий), пориви вітру від 14 до 26 м/с.

За результатами обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Відкрити пункти Незламності, у зв’язку з погіршенням погодних умов та можливими випадками відключення електропостачання.
  2. В пунктах Незламності забезпечити виконання вимог пожежної безпеки.
  3. Інформацію про погіршання погодних умов розмістити на офіційному сайті громади та на сторінці у  Facebook.

ІI. Про стан готовності до реагування на надзвичайну ситуацію природного характеру  у вигляді дощу, снігу, хуртовин, ожеледиці,  налипання мокрого снігу, сильного вітру.

З метою організації своєчасного надання допомоги населенню та виконання заходів з ліквідації негативних наслідків можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду.

За результатами обговорення комісія                                                     ВИРІШИЛА:

1. Доручити КП «Мрія-В-Кут» підготувати техніку для розчищення доріг, зробити запас ПММ, піску.
  2. Організувати роботу з посипання доріг та вулиць піском.
  3. Забезпечити стале функціонування об’єктів водопостачання.

ІІІ.  Про посилення стану  забезпечення  пожежної безпеки в житловій сфері (зокрема , з громадянами, віднесених до «груп ризику», багатодітні родини, вихованці, учні).

За результатами обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Забезпечити роз’яснювальну роботу серед населення щодо правил дотримання пожежної безпеки під час опалювального сезону. Правильне використання електроприладів, котлів, печей тощо для обігріву будинків.
  2. Висвітлювати інформацію щодо пожежної безпеки  на офіційному сайті громади та на сторінці у  Facebook.
  3. Місцевій пожежній команді забезпечити виконання заходів щодо недопущення пожеж на території громади.

Голова комісії                           Дора ЦИМБАЛАР                         (секретар сільської ради)

Секретар комісії                                                                Олена ЗАДОРОЖНА