Щодо проєкту з онлайн-навчання для жінок

Дата: 09.01.2024 14:34

Щодо проєкту з онлайн-навчання

для жінок

Від Державного центру зайнятості надійшов лист від 29.12.2023

№33/1612/8771-23 щодо проєкту з онлайн-навчання для українських жінок під назвою «1000 e-leaning programs from Cornell University for Ukrainian women»(даліПроект).

Проєкт реалізує неурядова організація «The small Project Team» у співпраці з грецькою неурядовою організацією Mexoxo.

Метою Проєкту є вдосконалення навичок лідерства, підприємництва, тайм-менеджменту та пошуку роботи. Навчання у рамках програми проводиться викладачами американського університету «Cornell University».

Курс навчання є безкоштовним, становить 20 годин онлайн та охоплює теми: «Лідерство», «Підприємницьке мислення», «Навики оцінки кар’єри»,«Керування часом та пріоритетами». По закінченню курсу учасниці отримають сертифікат.

Детально ознайомитися з Проектом та програмою навчання можна за посиланням https://thesmallprojects.org/cornell-e-learning/

Для участі у Проекті необхідно зареєструватися до 21.01.2024 за

посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgNHtHZqe6X6E8KHHiyNslz2Ce8qqlJJHHwTxBQcg50LhTzQ/viewform та завершити курс навчання до 30.03.2024.

Просимо ознайомитися з умовами Проєкту і змістом навчальних курсів, та поінформувати зареєстрованих безробітних та шукачів роботи з числа жінок Одеської обласної служби зайнятості про можливості проходження навчання.