Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 17.01.2024 14:17

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Наша постійна рубрика #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ триває і сьогодні розглядаємо наступну тему: у яких випадках нараховується компенсація втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати?

Відповідь: Роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі виплачувати зарплату своїм працівникам. У зв’язку з несвоєчасною виплатою зарплати в роботодавця виникає обов’язок виплатити працівникові компенсацію втрати частини заробітної плати. Компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати виплачують громадянам у разі затримки виплат, нарахованих громадянам, на один і більше календарних місяців.