З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 09:37

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України – великого національного свята, яке започаткувало шлях українського народу до об’єднання земель і регіонів в єдину державу!

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну, єдину, соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. І дата 22 січня 1919 року навіки вкарбувалася в літопис українського народу, як величне національне свято возз’єднання українського народу. Це була величезна історична перемога українців, які віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність, яка стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю та незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто в усі часи боровся за єдність та цілісність української держави, хто допоміг зберегти її волю, духовну спадщину та незалежність.

Стоячи поряд один з одним та тримаючись за руки, ми завжди будемо єдині та неподільні у своїх думках та серцях.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, злагоди, миру та гідних звершень на благо громади та всієї України!

Зі святом, з Днем Соборності!