Дата: 24.01.2024 15:49

Сьогодні в Новоборисівській сільській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили такі питання:

- Про організацію громадських робіт на території населених пунктів Новоборисівської сільської ради у 2024 році.

- Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Новоборисівської сільської територіальної громади у 2024 році.

- Про аналіз розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Новоборисівської сільської ради за 2023 рік.

- Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам.

- Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Новоборисівської сільської ради на 2024 рік.

- Про виплату щомісячної матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО, члени сімей яких зареєстровані та проживають на території Новоборисівської сільської ради.

- Про виплату щомісячних стипендій особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій в Республіці Афганістан та на території інших країн з інвалідністю від загального захворювання І-ІІІ групи, які зареєстровані та проживають на території Новоборисівської сільської ради.

- Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги на придбання (встановлення) пам’ятників військовослужбовцям, які загинули в зоні бойових дій під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримання збройної агресії рф на території України.

- Про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади на лікування та інші потреби тощо.