Нарада з головами органів місцевого самоврядування ⠀

Дата: 31.01.2024 12:29

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

30 січня 2024 р відбулася нарада, яку провели начальник Роздільнянської районної (військової) адміністрації Сергій Приходько та заступник начальника Наталія Шличок.  В заході взяли участь секретар Новоборисівської сільської ради Дора Цимбалар, начальник фінансового відділу Вікторія Порошенко і начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Катерина Муравська.

У ході засідання було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

1. Раціональне використання бюджетних коштів у громадах Роздільнянського району передбачає створення ефективних механізмів контролю за витратами, впровадження системи планування та оцінки результативності проектів.

2. Виконання планових завдань за призовом під час загальної мобілізації вимагає чіткого розподілу обов'язків між органами місцевого самоврядування та військовими структурами, а також підготовки населення до можливих сценаріїв мобілізації.

3. Організація охорони закладів освіти району поліцією охорони повинна враховувати специфіку об'єктів, забезпечуючи високий рівень безпеки для учнів і персоналу.

4. Реалізація Президентської програми «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Роздільнянському районі включає організацію конкурсів, заходів та підтримку шкільних спортивних та культурних ініціатив.

5. Забезпечення охороною об'єкти критичної інфраструктури передбачає розробку та впровадження системи заходів безпеки, регулярну оцінку потенційних загроз та підтримку високих стандартів безпеки.